Reģistrēties

Palīdzība


Biežāk uzdotie jautājumi

Pieslēgšanās problēmas arrow-down

Mēģinot pieslēgties, parādās paziņojums “Nederīgs lietotājvārds vai parole”. 

Pārbaudiet, vai ievadīts pareizs tālruņa numurs. Pārbaudiet, vai datoram nav uzlikts Caps Lock taustiņš, kā arī, vai izmantojat pareizo taustiņu garumzīmju un mīkstinājuma zīmju ievadīšanai. Gadījumā, ja joprojām neizdodas pieslēgties, mēģiniet atjaunot paroli.


Kā atjaunot paroli.

Gadījumā, ja esat aizmirsis paroli, dodieties uz saiti Aizmirsi paroli? Ievadiet savu tālruņa numuru un e-pastu, ar kuru reģistrējāties Evisit. Uz norādīto e-pastu atnāks ziņa no Evisit, kur būs informācija, kā rīkoties, lai izveidotu jaunu paroli.


Neatcerieties ar kādu e-pastu reģistrējāties vai e-pasts ir mainījies?

Jums ir iespēja atjaunot paroli izmantojot SMS pakalpojumu. Dodieties uz saiti Aizmirsi paroli? Ievadiet savu tālruņa numuru un spiediet uz pogas Turpināt. Atvērsies logs, no kura varat atjaunot paroli ar SMS. Sūtiet SMS no reģistrētā tālruņa numura ar tekstu “AP1_xxxx” uz numuru 1881. Svarīgi! Atvērto lapu nedrīkst aizvērt vai pārlādēt. Kad SMS tiks nosūtīta, atvērtā lapa atjaunosies un parādīsies iespēja izveidot jaunu paroli. Maksa par pakalpojumu: 0.20 EUR

Kā pieslēgties Evisit ar eParaksts? arrow-down

Sertifikāti un apliecības arrow-down

Kur es varu apskatīt savus sertifikātus/apliecības?

Sertifikāti un apliecības atrodas sadaļā Izglītība – Sertifikāti


Kā es varu lejupielādēt un izdrukāt savus sertifikātus/apliecības?

Lejupielādēt sertifikātus varat, spiežot uz pogas PDF. Lai izdrukātu, spiediet uz pogas Printēt. 

Cik ilgi sertifikāti tiek uzglabāti Evisit profilā?

Sertifikāti Evisit profilā tiek uzglabāti 5 gadus no to saņemšanas brīža. 


Vai savā Evisit profilā es varu pievienot citur iegūtus sertifikātus?

Pašus sertifikātus nav iespējams augšupielādēt Evisit profilā, taču varat pievienot citur iegūtos punktus punktu kalkulatorā. 


Kā darbojas punktu kalkulators?

Ievadiet nākamo resertifikācijas datumu un spiediet uz pogas Saglabāt, lai apskatītu cik punktus vēl nepieciešams iegūt. 

Noklausījos lekciju, taču sertifikāts nav pievienots profilā.

Pārliecinieties, vai Jūsu izvēlētajā lekciju kursā nav vairākas lekcijas. Uz testa jautājumiem jāatbild par katru lekciju. 


Kā pārliecināties, vai par lekciju ir aizpildīts tests?

Ja tests ir veiksmīgi aizpildīts, lekcijas nosaukuma fons redzams gaiši zaļā krāsā. Ja tests nav aizpildīts, gaiši zilā krāsā. 

Noklausījos tiešsaistes pasākumu, taču sertifikāts nav pievienots profilā.

Lai saņemtu sertifikātu, nepieciešams atbildēt uz testa jautājumiem. Tests tiek aktivizēts uzreiz pēc pasākuma beigām un ir aktīvs 30 minūtes. 


Maksājumi arrow-down

Kā veikt maksājumu par lekciju/kursu? 

Atveriet vēlamo izglītojošo materiālu. Spiediet uz pogas Iegādāties. Ja maksājumu veicat kā privātpersona spiediet uz pogas Maksāt. Atveroties bankas (Paysera) maksājuma logam, Jums ir jāievada Jūsu e-pasts maksājumu detaļu saņemšanai un jāspiež poga Turpināt maksājumu. No saraksta izvēlieties Jūsu banku un veiciet maksājumu.

Kā sagatavot rēķinu par lekcijas apmaksu juridiskai personai?

Veicot apmaksu, izvēlieties maksātāja tipu — Juridiska persona, ievadiet uzņēmuma rekvizītus un izvēlieties veidu kā maksāt — Ar pārskaitījumu. Jums tiks sagatavots rēķins apmaksai, kurš būs atrodams sadaļā Darījumi, kā arī nosūtīts uz Jūsu reģistrēto e-pastu. Sagatavojot rēķinu juridiskām personām, piekļuve mācību materiālam tiek nodrošināta 24h laikā no apmaksas brīža vai nākamajā darba dienā. 

Kur var apskatīt veiktos pirkumus vai sagatavotos rēķinus?

Visu darījumu vēsturi varat atrast sadaļā Izglītība — Darījumi.


Pašreģistrācija klātienes konferencēs arrow-down

Ja neatradāt atbildes uz Jūsu jautājumiem, sazinieties ar mums: tālrunis +371 67807890, e-pasts [email protected]