Pieslēgties Reģistrēties

Kas mēs esam

EVISIT ir vietne, kur veselības aprūpes speciālisti dalās pieredzē, uzlabo zināšanas un uzzina par modernākajām medicīnas tendencēm. Veselības aprūpes speciālistiem tā ir lieliska iespēja paplašināt savu redzesloku un ietaupīt laiku, kas citādi tiktu pavadīts ceļā. Lekcijas un kursi ir pieejam video, audio prezentāciju un speciāli sagatavotos formātos.

EVISIT var lepoties ar jau vairāk kā 13 gadu ilgo pieredzi un vairāk kā 30000 reģistrētu veselības aprūpes speciālistu 2023. gadā Latvijā. Katrs no lietotājiem un medicīnas speciālistiem tiek nodrošināts ar dažādu veidu mācību materiāliem, iegūstot jaunāko informāciju nozarē. Materiāli un informācija, ko sniedzam EVISIT lietotājiem, ir veidoti sadarbībā ar vairāk kā 1000 labākajiem nozares speciālistiem.

Izglītojošie materiāli paredzēti ārstiem, farmaceitiem, medmāsām un citiem veselības aprūpes speciālistiem resertifikācijas veikšanai, tālākizglītības punktu (TIP) jeb kredītpunktu iegūšanai. Izglītojošie materiāli tiek veidoti sadarbībā ar labākajiem speciālistiem, profesionālajām asociācijām, vietējo un starptautisko universitāšu profesoriem.

+ 30 000  
reģistrētu veselības aprūpes speciālistu

+ 100  
jaunu kursu un lekciju gadā

+ 100  
sadarbības partneru

+ 10  
gadu pieredze

Mūsu komanda Latvijā

Jānis Šnepste

Valdes priekšsēdētājs

Mārtiņš Lakovics

Projektu vadītājs

Daiga Kalderauska

Portāla projektu vadītāja

Ja vēlies pievienoties mūsu komandai, sūti
savu CV uz [email protected]