Reģistrēties

Jaunumi

Aktualitātes

Bērns ārsta praksē — izaicinājumi un risinājumi

Vēlamies informēt, ka Evisit, ģimenes ārstu, profesoru un atzītu lektoru komandas kopdarbā ir izveidots aktuāls lekciju kurss “Bērns ārsta praksē — izaicinājumi un risinājumi”.

Bērna veselības ir viens no pamatnosacījumiem pareizai augšanai un attīstībai. Sākot jau no piedzimšanas, bērniem var novērot savādākas slimības un slimību terapijas virzienus nekā pieaugušo populācijā. Aicinām noskatīties šo lekciju kursu, lai uzzinātu vairāk par bērnu vecumā biežāk novērotajām slimībām un to risinājumiem.

Lekciju kursā iekļautas šādas lekcijas:

  • Prof. Dr. med. Dace Zavadska lekcijā “Vakcinācijas līkloči un biežākās atkāpes — kā rīkoties, kā risināt iekavēto” atsvaidzinās zināšanas par vakcinācijas kalendāru un izglītos par vakcinācijas shēmām iekavētas vakcinācijas gadījumos.
  • Dr. Gerda Bērziņa lekcijā “Biežākās ādas problēmas bērnu vecumā” aktualizēs bērnu vecuma ādas problēmu tēmu, kā arī pieskarsies tādām tēmām kā autiņu dermatīts, atopiskais dermatīts, impetigo, bērnu akne, ādas veidojumi, u.c.
  • Dr. Kristīne Zivtiņa-Kravale lekcijā “Respiratorās saslimšanas pediatriskajā populācijā ģimenes ārsta skatījumā” informēs par respiratorām saslimšanām pediatriskajā populācijā.
  • Prof. Ilze Grope lekcijā “Pedikuloze un kašķis - vai XXI gadsimtā šīs saslimšanas ir izaicinājums?” aktualizēs tēmu par pedikulozi un kašķi – būs iespēja uzzināt, kā tiek veikta šo slimību diagnostika, kāda ir to terapija un preventīvie pasākumi. 

Noskatoties lekciju kursu un atbildot uz testa jautājumiem, saņemsiet 4.5 TIP.

Kursa maksa ārstiem: 30 EUR

Kursa maksa māsām, ārstu palīgiem un citu ārstniecības specialitāšu pārstāvjiem: 25 EUR

Lekciju kurss paredzēts tikai veselības aprūpes speciālistiem!

Lai skatītu aktualitāti:
Pieslēgties
Neesi reģistrēts lietotājs? Reģistrēties