Reģistrēties

Jaunumi

Aktualitātes

Hiperlipidēmiju un ģimenes hiperholesterinēmiju menedžments 2024

Kardiovaskulārās slimības ir galvenais nāves cēlonis Latvijā, un hiperlipidēmija tiek uzskatīta par vienu no šo slimību riska faktoriem. Efektīva hiperlipidēmijas terapija un dzīvesveida izmaiņas var palīdzēt samazināt šo risku, tomēr sasniegt vēlamo holesterīna līmeni bieži vien ir izaicinājums. Tas var būt saistīts ar nepietiekamu medikamenta devu, pacienta līdzestības trūkumu vai pat ģenētiskiem faktoriem.

Apgūstiet lekciju kursu "Hiperlipidēmiju un ģimenes hiperholesterinēmiju menedžments 2024", ko sagatavojuši prof. Gustavs Latkovskis un asoc.prof. Kārlis Trušinskis, lai izprastu hiperlipidēmijas mazināšanas nozīmību. Kurss piedāvās padziļinātu skatījumu uz to, kā identificēt katram pacientam piemērotāko mērķa holesterīna līmeni, efektīvi uzsākt un pielāgot dislipidēmijas terapiju, un rīkoties, kad standarta pieejas nesniedz gaidītos rezultātus. Tiks apskatīti arī īpaši apstākļi, kad aizdomas par ģimenes hiperholesterinēmiju varētu prasīt īpašu pieeju terapijā.

Apzinoties šo problēmu un mācoties jaunākās pieejas hiperlipidēmijas menedžmentā, veselības aprūpes speciālisti var palīdzēt pacientiem sasniegt mērķa holesterīna līmeni un samazināt kardiovaskulāro slimību risku. Pabeidzot kursu un veiksmīgi atbildot uz testa jautājumiem, jūs saņemsiet 1,0 TIP.

Lai skatītu aktualitāti:
Pieslēgties
Neesi reģistrēts lietotājs? Reģistrēties