Pieslēgties Reģistrēties

Kursi māsām

Kursi māsām ir paredzēti medicīnas māsām un ārstu palīgiem, kuri vēlas apgūt mācību materiālus par dažādiem ar profesiju saistītiem tematiem, piekļūt jaunākajai medicīnas informācijai un apliecināt savas jauniegūtās zināšanas, saņemot sertifikātus un tālākizglītības punktus. Visas konferences un vebināri notiek tiešsaistē. EVISIT rūpējās par katru apmeklētāju, tāpēc medmāsu kursos kvalitatīvs saturs tiek nodrošināts ar medicīnas profesoru un citu nozares speciālistu, kā arī Latvijas un ārzemju profesionālo asociāciju palīdzību. EVISIT kursi māsām ir akceptēti Latvijas Republikas likumdošanā noteiktajā kārtībā un derīgi resertifikācijai.

Visi kursi māsām ir pieejami tiešsaistē, tāpēc tos var apgūt jebkurā sev ērtā laikā un vietā. Par katru pabeigtu kursu dalībnieks saņem tālākizglītības punktus jeb kredītpunktus. Šīs un citas priekšrocības piedāvā EVISIT kursi māsām!

Aicinām visas medicīnas māsas piedalīties mūsu specializētajos kursos māsām un paplašināt savas medicīnas prasmes! Reģistrējieties jau šodien un attīstiet savu karjeru veselības aprūpes nozarē!

Jūsu ieguvumi, izvēloties EVISIT kursus māsām:

Ietaupiet laiku un izmaksas, piedaloties kursos, lekcijās un konferencēs no jebkuras vietas pasaulē

Iegūstiet tālākizglītības punktus jeb kredītpunktus

Uzziniet jaunāko informāciju un tendences medicīnas nozarē

Pievienojieties 30000+ veselības aprūpes speciālistiem, kuri aug kopā ar EVISIT!

Reģistrēties