Pieslēgties Reģistrēties

Kursi medicīnas speciālistiem

Kursi medicīnas speciālistiem ir lieliski piemēroti tiem veselības nozares speciālistiem, kas vēlas papildināt vai nostiprināt savas medicīnas zināšanas par dažādām tēmām. EVISIT piedāvātajos kursos ir iespēja klausīties un apgūt tādas tēmas kā kardioloģija, ginekoloģija, pediatrija un citas. Kursos, kas paredzēti medicīnas speciālistiem iespējams iepazīties ar dažādu profesionālo asociāciju vadlīnijām un uzzināt aktuālo informāciju par jaunumiem medicīnas nozarē. Profesori no vietējām un ārvalstu augstskolām un asociācijām, kas sadarbojas ar EVISIT, rūpējas par to, lai kursi medicīnas speciālistiem tiktu nodrošināti kvalitatīvi. EVISIT kursi medicīnas speciālistiem ir akceptēti Latvijas Republikas likumdošanā noteiktajā kārtībā un derīgi resertifikācijai.

Ietaupīts laiks, paplašināta izpratne un zināšanas – tas viss ir iespējams, izvēloties EVISIT kursus medicīnas speciālistiem!

Vai esat medicīnas speciālists, kas vēlas attīstīties un iegūt jaunas prasmes? Piesakieties mūsu kursiem medicīnas speciālistiem un veiciniet savu profesionālo izaugsmi! Reģistrējieties jau tagad, lai iegūtu kvalitatīvas apmācības, kas veidotas sadarbībā ar nozares ekspertiem!

Jūsu ieguvumi, izvēloties EVISIT kursus medicīnas speciālistiem:

Ietaupiet laiku un izmaksas, piedaloties kursos, lekcijās un konferencēs no jebkuras vietas pasaulē

Iegūstiet tālākizglītības punktus jeb kredītpunktus

Uzziniet jaunāko informāciju un tendences medicīnas nozarē

Pievienojieties 30000+ veselības aprūpes speciālistiem, kuri aug kopā ar EVISIT!

Reģistrēties