Pieslēgties Reģistrēties

Kursi ārstiem

Kursi ārstiem paredzēti tiem ārstiem, kas vēlas ar EVISIT palīdzību iegūt tālākizglītības punktus. Šo ārstu kursu izglītojošie materiāli tiek veidoti sadarbībā ar vairāk kā 1000 labākajiem veselības nozares speciālistiem, profesionālajām asociācijām, vietējo un starptautisko universitāšu profesoriem, kas sadarbojas ar EVISIT un rūpējas par to, lai kursi ārstiem tiktu pasniegti kvalitatīvi. Katru gadu mēs piedāvājam vairāk kā 100 jaunu kursu vai lekciju. EVISIT kursi ārstiem ir akceptēti Latvijas Republikas likumdošanā noteiktajā kārtībā un derīgi resertifikācijai.

EVISIT ārstu kursu viena no galvenajām priekšrocībām ir tā, ka tos var apgūt jebkurā laikā un vietā, jo tie ir pieejami mājaslapā video un audio lekciju formātā. Tādā veidā ārstiem paliek vairāk laika saviem pacientiem un zināšanu pielietošanai, kas iegūtas ārstu kursos.

Vai esat gatavs paplašināt savu medicīnas zināšanu spektru? Piedalieties mūsu profesionālajos kursos ārstiem un iegūstiet jaunas zināšanas un prasmes, kas nodrošinās profesionālu izaugsmi.

Jūsu ieguvumi, izvēloties EVISIT kursus ārstiem:

Ietaupiet laiku un izmaksas, piedaloties kursos, lekcijās un konferencēs no jebkuras vietas pasaulē

Iegūstiet tālākizglītības punktus jeb kredītpunktus

Uzziniet jaunāko informāciju un tendences medicīnas nozarē

Pievienojieties 30000+ veselības aprūpes speciālistiem, kuri aug kopā ar EVISIT!

Reģistrēties